Jednym z głównych zadań Programu jest edukacja profesjonalistów: lekarzy, pielęgniarek, psychologów, pedagogów i innych osób zajmujących się rozwojem małego dziecka, dzięki której zwiększy się w Polsce dostępność do usług wczesnego, tj. przed 3 rokiem życia, wykrywania autyzmu i wspomagania rozwoju dzieci zagrożonych autyzmem.  

W CELU USTALENIA WARUNKÓW, PROSIMY O KONTAKT POD ADRESEM: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje o realizowanych przez Fundację SYNAPSIS warsztatach dotyczących narzędzia M-CHAT-R, służącego do badań przesiewowych.  

OPIS WARSZTATÓW:
M-CHAT-R/F jest darmowym, dwustopniowym narzędziem przesiewowym stosowanym w celu oceny, czy dane dziecko może być zagrożone zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Przeznaczone jest do regularnych obserwacji dzieci w wieku 16-30 miesięcy. W przypadku wystąpienia ryzyka potrzebne jest przeprowadzenie przez specjalistę procedury weryfikacyjnej, potwierdzającej lub wykluczającej wynik otrzymany w kwestionariuszu.

Warsztat przeznaczony jest dla pedagogów, psychologów i innych specjalistów zajmujących się rozwojem dziecka do 3 roku życia. Jego efektem będzie nabycie umiejętności przeprowadzenia procedury weryfikacyjnej oraz przekazywania rodzicom informacji o niepokojących wynikach badania.

ZAGADNIENIA PORUSZANE NA WARSZTACIE:
- co w rozwoju małego dziecka powinno nas niepokoić?
- narzędzie M-CHAT-R/F jako skuteczna metoda monitorowania u dzieci zaburzeń w kierunku ASD
- narzędzie M-CHAT-R/F – omówienie narzędzia i programu online
- procedura weryfikacyjna M-CHAT-F w praktyce
- jak przekazywać rodzicom wyniki badania?

TERMINY i KOSZuczestnictwa znajdziecie Państwo TUTAJ

ZAPISY: należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

TRYB I ZASADY ZAPISÓW NA WARSZTATY:

1) Osoba zainteresowana wypełnia formularz zgłoszeniowy.

2) Otrzymuje automatyczną odpowiedź potwierdzającą przyjęcie zgłoszenia (jeszcze nie uczestnictwa!),

3) W ciągu 3 dni roboczych od przyjęcia zgłoszenia osoba zainteresowana otrzymuje maila z informacją, że została przyjęta na warsztat (wówczas w mailu podane są dane do przelewu) lub z informacją, że znajduje się na liście rezerwowej,

ZAWSZE WYSYŁAMY TAKIEGO MAILA, więc jeśli nie dotarł, prosimy o sprawdzanie SPAMu, a dopiero po tym o kontakt mailowy lub telefoniczny.

4) Po odebraniu maila z potwierdzeniem uczestnictwa i danymi do przelewu, należy dokonać płatności w ciągu 7 dni roboczych, jednak nie później niż na 3 dni robocze przed terminem realizacji warsztatu. Brak wpłaty w tym terminie oznacza rezygnację z uczestnictwa w warsztatach.

5) Po dokonaniu wpłaty uczestnik otrzymuje maila potwierdzającego, że została ona odnotowana na koncie bankowym, a fakturę potwierdzającą ten stan Fundacja przekazuje podczas warsztatu.

6) Wykonawca nie wyraża zgody na wykonanie audio-wizualnej rejestracji szkoleń.

7) Szkolenie odbywać się będzie w wersji webinarowej przy użyciu jednej z nowoczesnych platform. Do wzięcia udziału w szkoleniu potrzebny jest komputer z dostępem do szerokopasmowego Internetu min. 1Mbit (ew. tablet lub telefon) ze słuchawkami lub głośnikami, mikrofonem oraz opcjonalnie kamerą. Przed szkoleniem otrzymają Państwo wszystkie niezbędne informacje techniczne.

UWAGA: PONIEWAŻ ZWRACAMY OPŁATĘ POMNIEJSZONĄ O 50% KOSZTÓW OPERACYJNYCH, PROSIMY O PRZEMYŚLANE ZGŁASZANIE SIĘ NA WARSZTATY

Jeśli Uczestnik potrzebuje faktury przed dokonaniem płatności, prosimy o taką informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

 

 

 

 

Back to Top